Geoblog.pl    zakopianczyk1    Podróże    Slowacja    Spiska Sobota-Poprad (opis)

Spiska Sobota-Poprad (opis)

Słowacja
Słowacja, Poprad

Stara część miasta Poprad. Bardzo urokliwa,ale mał
o ''żywa''! Turyści najchętniej przebywają na deptaku Popradu lub w Parku wodnym,a miejscowych ludzi ''na zewnątrz'' jak na lekarstwo! Gdzie Oni przebywają?!?! Nocowaliśmy w bardzo przyjemnym z kominkiem apartamencie jednej z najstarszych kamienic Spiskiej Soboty. Komnata bardzo obszerna,restauracja mała i dość smaczna (zważając,że na Słowacji i Czechach jemy z głównych dań wyprażany ser) to całkiem dobrze. Miasteczko-dzielnica warta zobaczenia przy okazji pobytu w okolicy,lecz nie można nastawiać się na cudną perełke,choćby ze względu na brak ludzi,a jak wiemy klimat tworzą ludzie w mniejszym lub większym natężeniu. Dla nas blisko i możliwość opuszczenia miejsca zamieszkania i pracy co wystarczy,aby odpocząć i zrelaksowć się i naładowć akumulatory na kolejne dni pracy i zarobić na następne podróże!!!

BoRa
BoRa - 2011-08-06 19:20
W pobliżu Popradu jest mój ulubiony Słowacki Raj. Sucha Bela to jeden z piękniejszych szlaków. Polecam, bo masz blisko. Mi pozostaje tylko tęsknić za tym cudem natury.

zakopianczyk1

Agatka i Romek
Zasoby: 645 wpisów645 147 komentarzy147 1895 zdjęć1895 0 plików multimedialnych0

27.04.2024 - 27.04.2024

12.04.2024 - 12.04.2024